Carrot - HVC Mühendislik

Dünyadaki bütün insanlar hayatlarını kolaylaştırmak amacı güderler. Teknolojide bu amaç neticesinde tüm zamanlarda insanoğlunun dikkatini çekmiş ve sürekli ilgi uyandırmıştır. 2003 yılında Carrot firması bu durumu göz önünde bulundurarak kurulumuş, kurum ve kuruluşlara bilgisayar sistemleri, kişisel yazılımlar ile destek sağlamıştır. Zaman içinde gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri sektörlerinde de çalışmalarına başlayan Carrot sürekli olarak müşterilerinin işlerini kolaylaştırmayı ve onları memnun etmeyi hedeflemiştir.

2003 Yılında Gaziantep Turistik Çarşı'da çalışmalarına başlayan Carrot, Samsung, Philips, Asus, LG, HP, Canon, Brother, Toshiba, Dell, Acer, Gigabyte, Intel, MSI markalarının Türkiye distirbütörleri ile yaptığı anlaşmlar ile yetkili satıcı ünvanını almıştır. ilerleyen süre zarfında firmaların web safası ve gereken yazılım ihtiyaçlarını karşılamış, bazı kamu kurumları için otomasyon yazılımları yapmıştır.

Otomasyon alanında gelişimini sürdüren Carrot 2006 yılında kendi LED sistemli uyarı tabelalarını üretmeye başlamıştır. 2007 yılında LED tabanlı radar sistemleri geliştiren Carrot 2009 yılıdna sensörlü işitsel tanıtım cihazları üretmiş, sanayide kullanılan makinaların elektronik devre kartlarının tamirini, tamir ve tedariği mümkün olmayan veya tedarik maliyeti çok yüksek olan devre kartlarının muadillerini geliştirerek müşterilerine çözüm sağlamaya başlamıştır.

2009 yılına gelindiğinde güvenlik sistemlerindeki ihtiyaçlar doğrultusunda türkiyedeki çeşitli öncü grupların bayiliğini alan Carrot bu alanda da faliyetlerine başlamıştır. 2012 yılında Merkezi İstanbul'da olan KOZA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ile yapılan anlaşma neticesinde BÖLGE BAYİİ'liği alınmış ve bu bölge de ürünlerinin dağıtımına başlanmıştır. Güvenlik Sistemlerindeki başarılı ürünler neticesinde bazı karakol ve emniyet güçlerine ait sosyal alanlar KOZA GÜVENLİK ürünlerini tercih etmiştir ve etmektedir.

Sonuç olarak; sürekli en iyi, en kaliteli ve en uygun fiyat felsefesi ile çalışmalarını yapan firmamız 2003 yılından günümüze kadar bulunduğu her sektörde hep en iyi olmayı kendine hedef bilmiştir.


Carrot - HVC Mühendislik - Koza Güvenlik Bölge Bayii

Mücahitler Mahallesi, Ali Fuat Cebesoy Bulvarı, Basmacı Vakıflar İş Merkezi, No:8/A
Şehitkamil/ Gaziantep/ Türkiye
0342 336 0 911
Carrot Bilişim Sistemleri
info@carrotsoft.net